foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Get Adobe Flash player

Masz jakieś pytania?

Infolinia

Biuro Obsługi Klienta

tel. 513 126 992

sekretariat@des.plock.pl

Nasi Partnerzy

 

Detektywi Detektywi 

 

 

W dzisiejszych czasach monitoring to najtańsza i wysoce skuteczna forma ochrony obiektów przy wykorzystaniu urządzeń elektronicznych. Systemy alarmowe podłączone do systemu monitorowania przesyłają informacje o załączających się alarmach. Ostrzegają one przed włamaniem, napadem, sabotażem, usterkami i awariami systemu alarmowego a także przed sytuacjami, które mogą się wydarzyć wewnątrz obiektu np. pożar, zalanie, ulatniający się gaz. To wszystko dzięki doborze odpowiednich czujek.

Jako doświadczona Agencja Ochrony, posiadamy w pełni profesjonalną bazę monitorowania obiektów, gdzie Dyżurny Głównego Stanowiska Kierowania i Monitoringu odbiera przez 24 godziny na dobę informacje o załączaniu się alarmu. W chwili otrzymania sygnału, do obiektu natychmiast wysyłana jest grupa interwencyjna składająca się z wykwalifikowanych pracowników ochrony. W oparciu o przepisy oraz dobro Klienta dokładają wszelkich starań by znaleźć się na miejscu jak najszybciej i możliwie najskuteczniej zapobiec ewentualnej próbie włamania lub uszkodzenia mienia.

Naszą dewizą jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom oraz wykonywanie swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Dyżurny GSKiM pozostaje w stałym kontakcie z naszymi Klientami, na bieżąco informując o tym, co dzieje się w obiekcie.